Dezynsekcja - Wrocław, Wałbrzych, Legnica

dodano: 2020.02.29 ważne do: 2021.02.23 wyświetleń: 172
Szczegóły ogłoszenia:
Para wodna, ogień, promieniowanie UV - to fizyczne środki, których używamy do zwalczania owadów w twoim domu. Zawsze dostosowujemy metody do sytuacji, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się powrotem do czystej i bezpiecznej przestrzeni. Jeżeli zawiodą opcje fizyczne, sięgamy dalej - środki owadobójcze, czy biologiczne metody wykorzystania organizmów żywych do zlikwidowania owadów również nie są nam obce. Usuwamy owady latające (osy, szerszenie, mole, muchy i komary) oraz biegające (karaluchy, pluskwy, mrówki, wszy i pchły) zarówno z prywatnych domów jak i zakładów pracy. Działamy na rynku od wielu lat i możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów. Jeżeli więc problem szkodników dotyczy również ciebie - nie wahaj się dłużej i zajrzyj na naszą stronę internetową. Dokonamy bezpłatnej wyceny i przyjedziemy oczyścić twoją przestrzeń. Dezynsekcja Wrocław to coś, w czym jesteśmy naprawdę świetni.
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------