Słuchawki ochronne, Nauszniki ochronne,

dodano: 2020.03.07 ważne do: 2021.03.02 wyświetleń: 141
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli zależy wam na bezpieczeństwie waszych pracowników to na pewno doskonałym rozwiązaniem są nasze słuchawki ochronne, które są niezbędnym elementem w przypadku, kiedy panuje bardzo duży hałas. Słuchawki ochronne z naszej oferty nie tylko ochronią przed nadmiernym hałasem, ale także doskonale sobie poradzą z ochroną przed urazami. Nasze słuchawki ochronne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością posłużą przez wiele lat. Są one bardzo wygodne w użytkowani ze względu na ich lekkość oraz bardzo miękkie wnętrze słuchawki, dzięki czemu noszenie ich jest znacznie bardziej komfortowe. Na pewno nasze słuchawki ochronne poradzą sobie z bardzo dużym hałasem. Spełniają one wszystkie normy, dlatego z pewnością warto je wybrać. Warto także zastanowić się nad zatyczkami do uszu, które również doskonale poradzą sobie przed ochroną przed hałasem. Na pewno warto zajrzeć do naszej firmy na ulicy Koszykowej 23 w Kędzierzynie Koźlu i wybrać idealne słuchawki ochronne dla pracowników w swojej firmie.
Kontakt
meridus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------