Noclegi na szlaku Green Velo Noclegi Sępopol

dodano: 2020.03.13 ważne do: 2021.03.08 wyświetleń: 122
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W Siedlisku pod Dębami na pewno znajdziesz wyjątkowe warunki do aktywnego wypoczynku. W gospodarstwie agroturystycznym na Warmii i Mazurach spędzisz urlop lub chociażby tylko weekend w komfortowych pokojach w całorocznym domku lub w drewnianych chatkach, dzięki którym poczujesz się bliżej natury. Agroturystka na Warmii i Mazurach zawdzięcza swoją popularność krystalicznie czystemu powietrzu oraz pięknym lasom i jeziorom. Noclegi na szlaku Green Velo są najlepszym rozwiązaniem dla aktywnych rowerzystów, którzy pragną poznać piękne rejony Warmii i Mazur. Jeżeli spędzasz wakacje w większej grupie, możesz wynająć cały dom. Noclegi w Sępopolu oferują Ci również miejsce na rozbicie namiotu, w którym przypomnisz sobie przyjemne chwile z dzieciństwa. Teren rekreacyjny to najlepsze miejsce na organizację grilla oraz ogniska. To również doskonałe miejsce na wspólną zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Na terenie ośrodka wypoczynkowego w Sępopolu masz dostęp do prywatnego parkingu oraz bezpłatnego WiFi.
Kontakt
siedliskopoddebami
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------