Powiększone zbiorniki paliwa do busów

dodano: 2020.03.19 ważne do: 2021.03.14 wyświetleń: 213
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta przygotowana przez polskiego producenta zbiorników paliwa, przedsiębiorstwo ARHEN, skierowana jest do wszystkich osób, które szukają możliwości na zredukowanie kosztów w swoich firmach transportowych. Firma ta od 1993 roku zajmuje się między innymi produkcją i montażem powiększonych i dodatkowych zbiorników paliwa do busów wszystkich przodujących marek na naszym rynku np. Iveco, Mercedes, Volkswagen, Fiat czy Peugeot. Na wszystkie swoje produkty udzielają dwuletniej gwarancji. O wysokiej jakości ich usług mogą świadczyć pozytywne opinie byłych i obecnych klientów, a także certyfikat jakości wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji. Nie czekaj i sprawdź ich ofertę już dziś. Więcej przydatnych informacji można znaleźć na stronie firmy.
Kontakt
Z.P.H.U. "ARHEN"
ul. Wylotowa 2, 27-200 Starachowice, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------