Transporter tasmowe

dodano: 2020.03.22 ważne do: 2021.03.17 wyświetleń: 175
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Osoby, które wejdą na przedstawianą witrynę internetową będą miały możliwość zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się wyborem elementów transportu wewnętrznego (jak na przykład koła pasowe, zębate, łańcuchowe, taśmy transportujące, sprzęgła przeciążeniowe, krążniki, czy elektrobębny) oraz ich dystrybucją. Odwiedzając tę stronę, można szczegółowo poznać się z bogatym asortymentem firmy, przeczytać opis i specyfikację konkretnych towarów, a także nadać pytanie, w razie jakichś niejasności, bądź kłopotów. Osobom zainteresowanym propozycją firmy kontakt z nią bez wątpienia ułatwią zamieszczone w zakładce ?Kontakt? informacje dotyczące adresu oraz numerów telefonicznych.
Kontakt
Transporter tasmowe
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------