Koronkowe suknie ślubne - SuknieBoho.pl

dodano: 2020.04.03 ważne do: 2021.03.29 wyświetleń: 175
Szczegóły ogłoszenia:
Ile panien młodych, tyle gustów. Każda z nich szuka w kreacji ślubnej czegoś innego. Dla jednego ważny jest kolor, dla innej długości, jeszcze inna szuka czegoś z dekoltem na plecach, a kolejna chciałaby zabudowaną suknię. Wszystkie jednak chciałyby, aby podkreślała one kobiecość oraz atuty sylwetki. Niezwykle zmysłowa może być suknia ślubna koronka. Tego typu kreacje są nie tylko uniwersalne, jeśli chodzi o miejsce, w którym odbywa się ceremonia, ale również ponadczasowe. Suknie ślubne koronowe cieszą się uznaniem panien młodych w każdym wieku i w każdym kraju. Koronkowa suknia ślubna może być szalenie romantyczna lub elegancka. Wszystko zależy od kroju. Nasze fenomenalne projekty wyszły spod ręki uznanej projektantki - Marty Trojanowskiej. Zapoznaj się z naszymi kolekcjami, dostępnymi na stronie internetowej.
Kontakt
SuknieBoho
ul. Studencka 51, 02-735 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------