MINT - Jakub Patynek

dodano: 2020.04.06 ważne do: 2021.04.01 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Projekt Prowadzenie Fanpage to propozycja od agencji marketingowej MINT, która od 2013 roku absorbuje się obsługą profili społecznościowych Klientów z najróżniejszych branż. Porządne prowadzenie fanpage na Facebook, Twitter, LinkedIn lub Instagram to coś, o czym żaden przedsiębiorca i żaden internetowy projekt zapominać nie może. Czemu? Bo social media to duże narzędzie reklamy. Wskutek tego dbając o wysoką jakość, w agencji zatrudniamy zawodowców od content, grafiki oraz marketingu - takie połączenie to gwarancja sukcesu i spokoju dla każdego przedsiębiorcy, jaki z nami współpracuje.
Prowadzisz jednostkę i wiesz, że dziś należy dbać o profile w social mediach? Nie masz jednakże do tego głowy, czasu, umiejętności oraz chęci? Perfekcyjnie to rozumiemy, wskutek tego w agencji MINT z zapałem pomagamy, prowadząc profile społecznościowe i dbając o to, żeby social media wytwarzały dochód!
Kontakt
MINT - Jakub Patynek
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------