MINT Jakub Patynek

dodano: 2020.04.07 ważne do: 2021.04.02 wyświetleń: 124
Szczegóły ogłoszenia:
Projekt Prowadzenie Fanpage to oferta od agencji reklamowej MINT, która od 2013 roku absorbuje się obsługą profili społecznościowych Klientów z najróżniejszych branż. Porządne prowadzenie fanpage na Facebook, Twitter, LinkedIn czy Instagram to coś, o czym żaden biznesmen i żaden internetowy projekt zapominać nie może. Z jakiego powodu? Bo social media to duże narzędzie marketingu. Skutkiem tego dbając o najwyższą jakość, w agencji zatrudniamy speców od content, grafiki i marketingu - takie połączenie to gwarancja sukcesu i spokoju dla każdego przedsiębiorcy, jaki z nami współpracuje.
Prowadzisz jednostkę i doskonale wiesz, iż dziś należy zadbać o profile w social mediach? Nie masz jednak do tego głowy, czasu, umiejętności i chęci? Świetnie to rozumiemy, wskutek tego w agencji MINT z zapałem pomagamy, prowadząc profile społecznościowe oraz dbając o to, aby social środki masowego przekazu generowały dochód!
Kontakt
MINT - Jakub Patynek
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------