Scoring kontaktów

dodano: 2020.05.01 ważne do: 2021.04.26 wyświetleń: 207
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz sposobu na lepszą organizację i automatyzację procesów marketingowych w swojej firmie? Wyznaczając cele i tworząc plany, warto zadbać o odpowiednią segmentację. Jednym z kluczowych działań okazuje się określenie scoringu klientów. Warto wybrać trzystopniowy model oznaczeń i określić dla każdego z nich właściwy priorytet. Dla przykładu. w wielu przedsiębiorstwach określa się je jako ciepłe, zimne i gorące. Czynnikiem decydującym jest wartość biznesowa i nominalna to znaczy: jak długo podejmuje z nami współpracę i jakie przychody mamy z tego tytułu. Oznaczenie scoringu klientów to niezwykle istotna informacja podczas tworzenia długofalowej ścieżki działania biznesowego. Wkrocz w nową fazę zarządzania swoim biznesem. Pomocą okaże się wiedza i doświadczenie Agencji Novem. 
Kontakt
Tomasz Jakubik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------