Narzędzia dla wszystkich

dodano: 2020.05.05 ważne do: 2021.04.30 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:
Niezależnie czy jesteś amatorem, czy specjalistom, a potrzebujesz bardzo wysokiej jakości narzędzi do wykonania powierzonych Ci zadań musisz zapoznać się z kompleksową ofertą prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Północna Grupa Narzędziowa ma bardzo bogatą ofertę zarówno narzędzi do prac ręcznych, jak również elektronarzędzi. Przykładowymi produktami, które są w naszej ofercie są te dotyczące spawalnictwa, ogrodu, potrzebujące akumulatorów do działania, elektronarzędzia, jak również urządzenia pneumatyczne. Wszelkie artykuły, które oferujemy są dostarczane przez dobrych producentów co gwarantuje pełne zadowolenie ze sprzedawanych przez nasz sklep artykułów. Dbamy, aby zakupy u nas były zawsze w 100% udane oraz bezpieczne, dbamy o dokładne zapakowanie nabytych u nas towarów tak, aby dotarły do każdego klienta bez jakichkolwiek problemów.
Kontakt
Północna Grupa Narzędziowa
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------