Wynajem i sprzedaż podnośników

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.05.01 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz urządzeń do pracy na wysokościach? Jeśli tak to usługi prowadzonej przez nas firmy znajdującej się w Bydgoszczy to świetny wybór dla Ciebie. Na rynku działamy od bardzo wielu lat, ciągle powiększając ofertę naszej firmy. Dlatego też aktualnie możemy zapewnić wynajem oraz sprzedaż takich urządzeń wśród, których są podnośniki na przyczepach, nożycowe, wózki widłowe, rusztowania oraz wiele innego rodzaju urządzeń związanych z pracami na wysokościach. Zapewniamy 100% wsparcie zatrudnionych u nas specjalistów oraz rzeczywiście atrakcyjne warunki współpracy, a także godne uwagi ceny. Zapewniamy opcję dostarczenia niezbędnego sprzętu w jakiekolwiek miejsce w kraju, jak również wysokiej jakości usługi związane z naprawami tego rodzaju sprzętu. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto potrzebuje profesjonalnych usług związanych z wynajmowaniem, serwisem oraz sprzedawaniem urządzeń do pracy na wysokości musi skorzystać z naszych usług.
Kontakt
Podnosniki
ul. Flisacka 17a, 85-425 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------