Płyny antybakteryjne

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.05.01 wyświetleń: 137
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli masz ochotę zadbać o to, aby uniknąć niebezpieczeństw, to powinny zainteresować Cię oferowane przez nasz sklep wysokiej jakości żele antybakteryjne. W sprzedaży posiadamy towary dostarczane przez różnych wytwórców, wśród których znajdują się między innymi Nutka, Apis oraz sporo innych. Dzięki stosowaniu dostarczanych przez nas płynów da się zabezpieczyć się przed różnego rodzaju wirusami, w tym obecnym w ostatnim czasie koronawirusem. Płyny antybakteryjne oraz żele, które zapewniamy, są bardzo proste w użytkowaniu oraz dostępne są w naprawdę ciekawych cenach. Mamy pewność, że nasze artykuły spełnią oczekiwania wszystkich naszych klientów. Godną odnotowania zaletą, jaką posiadają nasze produkty, jest fakt, że dostępne są w zróżnicowanej wielkości, zarówno takiej, która nadaje się do stosowania stacjonarnie czy też podręcznego.
Kontakt
Perfumesco
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------