Konsultacje medyczne dla każdego

dodano: 2020.05.11 ważne do: 2021.05.06 wyświetleń: 176
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy do przetestowania możliwości jakie daje stworzona przez nas platforma JP Medica. Gwarantujemy bardzo szeroki zakres usług, które dostępne są na platformie JP Medica. Pośród usług możliwych do uzyskania na naszej platformie są konsultacje w internecie z lekarzami różnych specjalności, wystawianie opinii lekarskiej, sprawdzenie stanu wyników badań jak również sporo innych usług. Skorzystanie z usług naszej platformy możliwe zarówno dla osób indywidualnych jak i firm zapewniających swoim pracownikom pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki dostępności wielu lekarzy w 1 miejscu mamy możliwość rozwiązać kłopoty z alergią, przeziębieniem i wieloma innymi problemami zdrowotnymi. Zdecydowania się na naszą platformę pozwala na uzyskanie pomocy medycznej, błyskawicznie, sprawnie jak również w pełni bezpiecznie. Dodatkowym atutem jaki zapewniamy są bardzo naprawdę ceny.
Kontakt
JP Medica Sp. z o.o.
ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------