Odwrócona osmoza - filtr do wody pitnej.

dodano: 2020.05.15 ważne do: 2021.05.10 wyświetleń: 98
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ciesz się zdrową i krystaliczną wodą do picia...prosto ze swojego domu! Wybierz filtry do wody pitnej! Sprawdź ofertę na Mk94.pl. Nasze filtry wykorzystują technologię odwróconej osmozy. Jest to proces czyszczenia wody, gdzie ciśnienie z sieci wodociągowej przepycha cząsteczki wody przez półprzepuszczalną błonę, membranę osmotyczną. Na niej pozostają wszelkie zanieczyszczenia, w tym bakterie i wirusy. Dzięki własnemu systemowi filtracji wody zyskujesz aż 16 l wody na godzinę, masz poczucie bezpieczeństwa nawet w przypadku awarii wodociągowej. Zastanawiasz się nad kosztem eksploatacji? Spokojnie! Tylko raz do roku istnieje potrzeba wymiany filtra. MK Uzdatnianie wody to firma, która ma długoletnią tradycję, doświadczenie oraz specjalistów najwyższej klasy. Zajmiemy się wszystkim - od montażu po serwis. Oprócz filtrów do wody pitnej zajmujemy się sterylizatorami UV czy zmiękczaczami wody. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Tel. 602 74 74 63 lub mk94@mk94.pl. Jesteśmy w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 25a. 
Kontakt
MK94
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------