Kalki termotransferowe.

dodano: 2020.05.18 ważne do: 2021.05.13 wyświetleń: 93
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Taśma do drukarki termicznej z żywicy syntetycznej jest świetną opcją do drukowania etykiet w przemyśle mechanicznym lub chemicznym. W ten sposób możesz łatwo wybrać opcję idealną dla Twojej firmy. Również taśmy termotransferowe różnią się jakością warstwy farby. Istnieje tak zwana ulepszona warstwa - Premium lub warstwa standardowa. W zależności od potrzeb klienta można użyć innego rodzaju taśmy termotransferowej. Jeśli wybierzesz termiczną sferyczną taśmę, musisz pamiętać o kilku prostych zasadach. Istnieją różne rodzaje uzwojeń. Istnieją wstążki o różnych szerokościach. Najbardziej odpowiednią opcją byłoby, gdyby szerokość taśmy termotransferowej była o pięć milimetrów większa niż wymiary etykiety. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę średnicę rękawa. Ponieważ określony typ średnicy jest odpowiedni dla różnych typów drukarek. Ważna jest również technologia głowicy drukującej drukarki. Różne typy wpływają na szybkość drukowania i jakość obrazu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.
Kontakt
RIBBONTTR
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------