Folia Stretch Wrocław.

dodano: 2020.05.18 ważne do: 2021.05.13 wyświetleń: 100
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje takie produkty jak folia stretch spełniająca wymagania i standardy jakości. U nas możesz płacić za towary przelewem bankowym lub gotówką, a także kartą. Katalog folii stretch jest stale poszerzany i aktualizowany o najnowsze modele. W naszym sklepie internetowym jest wygodna i szybka dostawa. Aby szybko wyszukać produkty, użyj funkcji wyszukiwania według kategorii, sekcji i podsekcji, a także na pasku wyszukiwania według szukanego słowa lub numeru. Doświadczeni pracownicy  pomogą Ci znaleźć towary. Dzięki szerokiej gamie produktów takich jak folia stretch wrocław znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące naszych cen i asortymentu. Czekamy na Twoje sugestie i sugestie dotyczące ulepszenia naszych usług. Stretch jest przezroczystym materiałem do pakowania, którego główną cechą jest zdolność do rozciągania. Folia stretch Wrocław jest wykonana z polietylenu o niskiej gęstości. Grubość folii może być różna i jest mierzona w mikronach. 
Kontakt
LAGRAF
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------