Kontrola z ochrony środowiska, tel. 504-746-203. Obsługa firmy.

dodano: 2020.05.25 ważne do: 2022.05.13 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Kontrola z ochrony środowiska, tel. 504-746-203. Obsługa firmy.

Czy można uniknąć kary za braki w ochronie środowiska.
Kontrola w firmie przeprowadzona przez WIOŚ może dotyczyć nieprawidłowości w zakresie wykonywania obowiązków nałożonych na przedsiębiorcę  na przykład:
Realizacji obowiązków wynikających z ustawy:
- o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym;
- o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowym,
- o odpadach , zgłoszenia firmy do BDO (Baza Danych o Odpadach), prowadzenia ewidencji, sprawozdania rocznego.
- o zakresie korzystania ze środowiska, obliczone opłaty środowiskowe, informacji złożonej do Urzędu Marszałkowskiego.

Wymagany jest raport do Kobize, rozliczenie czynnika  chłodzącego, tzw. fgazy fluorowane i cieplarniane zgłoszone w raporcie  Baza Danych Sprawozdań, a także wykaz urządzeń w Centralnym Rejestrze Operatorów , CRO.

Pomoc w przypadku kontroli, czy wezwania z urzędu. Uzupełnienie informacji. Przygotowanie odpowiedzi oraz napisanie odwołania w przypadku gdy na firmę została nałożona kara.
Przygotowanie odpowiedzi do urzędu, uzupełnienie wymogów. Doradztwo prawne i ekologiczne w związku z otrzymanym wezwanie z urzędu. Decyzja środowiskowa oraz sprawozdanie i raport.

Cennik usługi: tel. 504-746-203
http://ekobroker.pl/
Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz, Jastrzębie Zdrój, Słupsk. Biała Podlaska, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Kalisz, Kielce, Konin, Krosno, Leszno, Łomża, Nowy Sącz, Ostrołęka, Siedlce, Skierniewice, Suwałki, Sieradz, Tarnobrzeg, Zamość.
 
Kontakt
Ekobroker
woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------