Tablice reklamowe Poznań

dodano: 2020.05.27 ważne do: 2021.05.22 wyświetleń: 156
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy producentem reklam. Produkujemy, montujemy oraz serwisujemy różnego rodzaju reklamy, w tym: szyldy, tablice, banery, ścianki reklamowe, potykacze, litery ze styroduru, litery blokowe, stojaki z plexi, kasetony. Wykonujemy również reklamy w oparciu o indywidualne projekty klientów. Posiadamy własne studio projektowe, park maszynowy, plotery drukujące, tnące i frezujące, zaplecze techniczno-produkcyjne oraz serwisowe. Cechuje nas długoletnie doświadczenie oraz profesjonalne i nowoczesne podejście do realizacji zlecenia. Siedziba naszej firmy jest w Poznaniu, ale można znaleźć nas w każdym większym mieście w całej Polsce. 

Plreklama.pl
ul. Partyzancka 5
61-495 Poznań
tel. 61 853 56 73
tel. 727 535 673
info@mabit.com.pl
Kontakt
Plreklama.pl
ul. Partyzancka 5, 61-495 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------