Silnik haswing

dodano: 2020.05.28 ważne do: 2021.05.23 wyświetleń: 156
Szczegóły ogłoszenia:
Wodomania to marka która specjalizuje się w silnikach elektrycznych do łodzi tj. silnik Haswing, oraz akmulatorach a oprócz tego echosondach. W ofercie sklepu mamy możliwość znaleźć wiele produktów, które powiązane są z różnymi sportami wodnymi, oraz ich aspektami. Wśród towarów spółki można wymienić przede wszystkim deski SUP, echosondy, pontony, kamizelki, mapy nawigacyjne, zegarki, akumulatory żelowe, a także wiele innych urządzeń i akcesoriów, które bez wątpienia będą potrzebne na wodzie. Wszystkie towary, które posiada w aktualnej ofercie Wodomania charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi. Zrobione są z najlepszejjakości surowców, dlatego też charakteryzują się nade wszystko wytrzymałością a także solidnością. Spółka Wodomania prowadzi też serwis silników elektrycznych, który świadczony jest na bardzo wysokim poziomie jakościowym poprzez fachowców. Z pełną ofertą korporacji jest możliwość zapoznać się na http://www.wodomania.pl.
Kontakt
wodomania.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------