Wynajem i sprzedaż podnośników

dodano: 2020.06.03 ważne do: 2021.05.29 wyświetleń: 188
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz urządzeń do pracy na wysokościach? Jeżeli tak to oferta naszej firmy z Bydgoszczy to doskonały wybór dla Ciebie. Na rynku istniejemy od 2005 roku, cały czas powiększając ofertę naszej firmy. W związku z tym aktualnie mamy możliwość zapewnić wynajem czy też sprzedaż tego rodzaju urządzeń jak podnośniki na przyczepach, nożycowe, wózki widłowe, rusztowania a nawet bardzo dużo innych urządzeń do prac na wysokościach. Możemy zapewnić pełne wsparcie naszych specjalistów czy też rzeczywiście atrakcyjne warunki współpracy, a także godne uwagi ceny. Gwarantujemy możliwość dostarczenia potrzebnego sprzętu w każde miejsce w kraju, a także wysokiej jakości usługi związane z naprawami tego rodzaju sprzętu. Mamy pewność, że każdy, kto szuka profesjonalnych usług związanych z wynajmem, serwisem bądź też sprzedażą urządzeń do pracy na wysokościach powinien skorzystać z naszych usług.
Kontakt
Podnosniki
ul. Flisacka 17a, 85-425 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------