Zacznij współpracę z headhunterami z ATERIMA HR

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.05.30 wyświetleń: 231
Szczegóły ogłoszenia:
ATERIMA HR to firma executive search, którą cechuje profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Bogate portfolio usług rekrutacyjnych i doradczych. Autorskie metody rekrutacji kandydatów, a także analiza firmy w celu zapewnienia najlepszych kandydatów. ATERIMA HR to wykwalifikowany zespół doradców - konsultantów. Nowoczesne metody rekrutacji i aktywnego pozyskiwania Kandydatów. Mamy miejsce i czas na biznes z klientem, który jest gotowy powierzyć nam procesy rekrutacji i selekcji pracowników. Nawiązujemy kompleksowe relacje w celu uzyskania maksymalnej ilości informacji, co pozwala nam skutecznie wybrać pracownika dla potrzeb naszych klientów.
Kontakt
ATERIMA HR - headhunting w Krakowie
ul. Ul. Puszkarska 7j, bud. E, 30-644 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------