Fixback Zbieraj i reaguj na opinie o swoim biznesie

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2021.06.14 wyświetleń: 194
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Fixback jest platformą służącą do szybkiego pozyskiwania opinii od klientów, bez konieczności pobierania zbędnych aplikacji. System ten jest bardzo łatwy w obsłudze. Każdy Partner otrzymuje indywidualny kod QR, który można umiejscowić w dowolnym miejscu - w sklepie, na danym artykule, paragonie, menu w restauracji i wiele więcej. Wszystkie opinie są najpierw dostarczane do administracji firmy, ale występuje również możliwość włączenia specjalnego filtra w Social Media, dzięki któremu system automatycznie poprosi o jej udostępnienie. Platformę Fixback doceniło już grono zadowolonych przedsiębiorców, którym zależy na podtrzymywaniu dobrych relacji z klientami.
Kontakt
fixback
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------