SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2022.02.07 wyświetleń: 2
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez produkcję, dostawę, aż po kompetentnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej gamy maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie przygotowywania, opracowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest kreowanie zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dystrybutora pozyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie wykończony towar zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować możliwe straty z tego tytułu.
Kontakt
Marta
ul. Zagaje 71, 30-437 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------