Segregator z tworzywa miękki

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2021.06.18 wyświetleń: 285
Szczegóły ogłoszenia:
Chcemy zaproponować segregator miękki plastikowy z okładką wykonaną z tworzywa oraz z mechanizmem ringowym przystosowanym do bezpośredniego wpinania dokumentów lub w koszulkach foliowych. Segregator z miękką okładką to interesująca odmiana segregatorów używanych do przechowywania dokumentów i w czasem może być bardziej wygodny, chociażby tam gdzie sztywna okładka byłaby niewygodna. Nadaje się także jako teczka ofertowa. Kolory segregatorów: czarny, czerwony lub niebieski.
Pełna oferta dotycząca segregatora znajduje się na naszej stronie sklepu tutaj: https://www.net-biuro.pl/product_info.php?products_id=3197
Zlecenia na zakup segregatorów można składać przez naszą stronę internetową lub telefonicznie 695840695. Tania i szybka dostawa na terenie całej Polski. Cena obowiązuje na dzień dodania ogłoszenia - może ulec zmianie.
Oferujemy także inne segregatory, teczki, koszulki do segregatorów, ofertówki na dokumenty.
Kontakt
net-biuro.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------