Oprogramowanie GDATA-zabezpiecz swoje dane przed wirusem

dodano: 2020.06.25 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 176
Szczegóły ogłoszenia:
Czytanie stron internetowych nosi za sobą ogromne ryzyko, którym są ataki oszustów. W obecnych czasach można stać się ofiarą nieuczciwego webmastera praktycznie na każdym kroku. Co nam grozi? Przede wszystkim najbardziej narażone są nasze dane, a nierzadko nawet, kiedy będziemy beztroscy możemy utracić całe nasze oszczędności. Jak skutecznie bronić się przed atakiem hackera? Zabezpiecz prywatne dane kilkakrotnie nagradzaną technologią antywirusową od G Data. Proponujemy efektywny program antywirusowy na system Windows, Android oraz Mac. Gwarantujemy bezpieczeństwo w Internecie oraz zabezpieczenie danych. Zaprojektowana przez nas procedura natychmiast wykrywa zamaskowane złośliwe oprogramowanie i próby wyłudzenia.
Kontakt
GDATA antywirus
ul. Warcisława IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------