HARDER PARTS

dodano: 2020.07.07 ważne do: 2021.07.02 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Harder Parts to grupa zawodowców, którzy zadecydowali stworzyć firmę skupiającą się na oferowaniu wysokiej jakości części do maszyn rolniczych. Skupiamy się przede wszystkim na częściach do pługów i koparek. W asortymencie znajdują się lemiesze do łyżki - wiemy nienagannie, jak istotna w rolnictwie oraz pracach budowniczych jest solidna konstrukcja, właśnie dlatego dostarczamy Klientom wysokiej jakości części do machin wykonane z oryginalnej blachy Hardox. Na stronie od początku do końca przedstawiamy, czym charakteryzuje się ta blacha - uprzejmie zapraszamy do kontaktu.
Wypatrujesz dostawcy części do maszyn rolnych i koparek? Harder Parts to adres, pod który musisz się udać. U nas zamówisz wycinanie laserow i dużo więcej. Bazujemy na odpornych podzespołach oraz konstrukcjach wykonanych z oryginalnej blachy Hardox, dzięki temu proponowane podzespoły są najzwyczajniej w świecie dobre.
Kontakt
HARDER PARTS
Raczki, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------