Fitoplankton morski

dodano: 2020.07.10 ważne do: 2021.07.05 wyświetleń: 158
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Reefactor wytwarza fitoplankton morski, zajmuje się jego hodowlą na bardzo szeroką skalę. Firma Reefactor działa na rynku od dawna, ma obszerną wiedzę praktyczną w tej branży, przyjmuje pracowników którzy mają adekwatne kwalifikacje oraz realizują swoje funkcje profesjonalnie oraz kompleksowo. Usługa proponuje towary wysokiej klasy, dlatego że stawia głównie na zadowolenie i satysfakcje swojego klienta. Zawiera bogaty asortyment w kwestii fitoplanktonu, posiada ich aż 7 gatunków, które są hodowane w specjalnych reaktorach, które zapewniają im właściwą temperaturę, światło i zasolenie. Firma wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, sprzęty oraz urządzenia. Hodowla jest nadzorowana przez komputer, który to został zaprojektowany przezgrono specjalistów. Ta usługa jest jedną z najciekawszych na rynku, przedsiębiorstwo posiada swoją własną stronę www, na której znaleźć możemy ciekawe informacje na temat akwarystyki morskiej, jest możliwość również zamówić drogą internetową. Głównym towarem w ofercie jest fitoplankton morski, czyli żywy pokarm dla bezkręgowców a także koralowców. Firma posiada znakomite opinie, jest na pewno godna polecenia.
Kontakt
reefactor.eu
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------