HARDER PARTS

dodano: 2020.07.12 ważne do: 2021.07.07 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Harder Parts to grupa znawców, którzy zadecydowali utworzyć firmę koncentrującą się na oferowaniu najlepszej jakości podzespołów do maszyn rolnych. Koncentrujemy się przede wszystkim na częściach do pługów i koparek. W asortymencie znajdują się części do pługa - wiemy całkowicie, jak znacząca w rolnictwie i pracach budowniczych jest solidna konstrukcja, dlatego dostarczamy Konsumentom wysokiej jakości części do maszyn wykonane z oryginalnej blachy Hardox. Na stronie internetowej dogłębnie prezentujemy, czym znamionuje się ta blacha - gorąco zapraszamy do kontaktu.
Poszukujesz dostawcy podzespołów do maszyn rolnych oraz koparek? Harder Parts to adres, pod jaki powinieneś się udać. U nas zamówisz lemiesze do łyżki oraz dużo więcej. Bazujemy na trwałych podzespołach i konstrukcjach wykonanych z oryginalnej blachy Hardox, to właśnie dzięki temu proponowane części są najzwyczajniej w świecie dobre.
Kontakt
HARDER PARTS
Raczki, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------