Antywirus GDATA-zabezpiecz biznes przed szkodliwymi atakami w sieci

dodano: 2020.07.28 ważne do: 2021.07.23 wyświetleń: 186
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzisz biznes? Działasz w internecie? Zapewne wiesz jak istotne jest bezpieczeństwo sieci. Nieszczęśliwie, jako osoby korzystające z Internetu jesteśmy narażeni na liczne próby wyłudzenia danych bądź oszustwa. Ataki kierowane na userów przebiegają przeróżnie. Mogą to być np. maile z zaszyfrowanym plikiem, wysłane z wiarygodnego źródła lub kliknięcie w link na zawirusowanej witrynie. Jak bronić się przed atakami oszustów? Istnieje na to efektywna metoda! To antywirus Gdata, który uchroni Twój business przed nieproszonymi atakami. Antywirus Gdata charakteryzuje kompleksowe podejście do bezpieczeństwa IT, dzięki czemu natychmiast wyłapuje niebezpieczeństwo oraz efektywnie je likwiduje.
Kontakt
Antywirus GDATA
ul. Warcisława, IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------