pomiary sprężonego powietrza

dodano: 2020.07.30 ważne do: 2021.07.25 wyświetleń: 142
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Nauki i Technologii Sigma to wiodący ośrodek badawczy w Poznaniu, który może wykonywać pomiary sprężonego powietrza. Mierząc sprężone powietrze, odnosimy się do zawartości cząstek stałych w sprężonym powietrzu i innych sprężonych gazach. W poznańskim biurze możesz dokładnie zmierzyć zawartość ciał stałych w sprężonym gazie, który obejmuje sprężone powietrze, azot i argon. W przypadku firm z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i laboratoryjnej, gdzie wymagane są niewielkie ilości zanieczyszczeń w sprężonym gazie używanym do produkcji, konieczne jest wykonanie pomiarów sprężonego powietrza. Pomiary sprężonego powietrza wg ISO 8573  to najdokładniejsze określenie klasy czystości sprężonego powietrza oraz sprawdzenie jakości z innymi wymaganiami ISO, GIMP lub SEMI. W chwili obecnej pomiary sprężonego powietrza to już niezbędniki technologiczne, które w wydatny sposób mają wpływ na poprawę jakości powietrza, także tego w pomieszczeniach nie tylko wymagających czystego powietrza.
Kontakt
Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA
ul. Jeżycka 44a/5, 60-865 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------