Maszyny do metalu

dodano: 2020.08.04 ważne do: 2021.07.30 wyświetleń: 200
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy Państwu używane maszyny przeznaczone do metalu w niezwykle przystępnej cenie. Kupienie całkiem nowych maszyn przeważnie jest związany ze sporym wydatkiem, toteż tym bardziej warto przeglądnąć ofertę sprzedażową spółki Kapaga. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma zadowolonymi klientami w całym państwie. W naszej firmie znajdą Państwo obrabiarki do metalu, frezarki, gilotyny, tokarki i spawarki. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową, żeby móc spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających konsumentów. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo w czasie zakupów, miłą obsługę a także gwarancję na zakupiony sprzęt. Wszelkie oferowane przez firmę narzędzia znajdują się w parku maszynowym, a dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli je w mig do Państwa dostarczyć. Z pośród konkurencyjnych działalności odróżnia nas pełen profesjonalizm, terminowość, rzetelność a także indywidualne traktowanie każdego zlecenia. Nasza oferta skierowana jest do spółek i indywidualnych klientów, którzy potrzebują niezawodnych maszyn do metalu.
Kontakt
handelmaszynami.pl
Siepraw, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------