Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS

dodano: 2020.08.06 ważne do: 2021.08.01 wyświetleń: 229
Szczegóły ogłoszenia:
Druk cyfrowy jest najnowocześniejszą podejściem nanoszenia postaci drukarskiej na podłoże drukarskie. Jest on jednakże najskuteczniejszą oraz najbardziej zelektronizowaną metodą. Druk cyfrowy użytkowany jest w wielu fachowych studia fotograficznych. Ten rodzaj wydruku charakteryzuje się ogromną jakością odbieranych wydruków. Na domiar tego do druku cyfrowego nie powinniśmy wykorzystywać połączenia drukarki z kompem. Dane do wydruku jesteśmy w stanie przesłać otwarcie do drukarki. Do metod druku cyfrowego należą: jonografia, magnetografia, elkografia, termografia i druk cyfrowy elektrofotograficzny.

Druk cyfrowy posiada dużo zalet, tak jak i offsetowy oferowany przez Ragus. Najwyższej jakości wydruki, skrócony czas drukowania do minimum, możliwość druku na swobodnie wybranym, bezsprzecznie nadającym się do tego podłożu drukarskim, rozpiętość wydruków oraz stosunkowo niska cena, jaka kompletnie nie odzwierciedla możliwości druku tego typu. Druk cyfrowy posiada niemniej jednak niedociągnięcia. Nie może być użytkowany na sporych podłożach drukarskich. Pogorszyłoby to znacznie jakość. Do tego drukarki cyfrowe nie należą do tanich urządzeń.

-------------
Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS
ul. Letniskowa 4 / 08-440 Pilawa
tel. 257405005
sekretariat@ragus.pl
 
Kontakt
RAGUS
Pilawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------