Hurtownia Yerba mate

dodano: 2020.08.11 ważne do: 2021.08.06 wyświetleń: 213
200 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Yerba mate hurtownia

https://www.etin.pl/hurtownia-herbaty

Wszyscy posiadacze kafejki mają w obowiązku zadbać o to, żeby w jego lokalu było do dyspozycji sporo odmian różnych pysznych kaw. Jednak musisz przyznać, że to właśnie herbaciane napary są najczęściej zamawiane przez smakoszy. Klienci lubują się w zróżnicowanych gatunkach - począwszy od najpopularniejszych, czarnych herbat, przez zielone lub czerwone, aż do wysublimowane białe lub jeszcze niekoniecznie popularne żółte. Teraz jest spory wybór w hurtowniach i każdy właściciel kafejek powinien udostępnić smakoszom dużą rozkosz z picia naparu. Dlatego też zaopatruj się w takich hurtowniach posiadających wszystkie rzeczy Tobie konieczne.
https://www.etin.pl/hurtownia-herbaty
Kontakt
ETIN
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------