Sucha dezynfekcja - Dezenfex.pl

dodano: 2020.08.21 ważne do: 2021.08.16 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
Sucha dezynfekcja jest procesem potrzebnym we wszystkich obszarach, w których znajdują się zwierzęta hodowlane w dużych grupach - świnie, owce, kury. Jej głównym zadaniem jest likwidowanie larw owadów, zapobieganie pojawiania się wirusów czy też ograniczanie zawilgocenia. W wyniku wszystkie Twoje zwierzęta stają się bezpieczne, a Ty jesteś pewien, że ani im ani Tobie nie grozi żadna choroba. Preparaty do suchej dezynfekcji wykorzystuje się bezpośrednio na ściółce, dzięki temu nie tworzy się amoniak, a co za tym idzie nie pojawiają się trudności z drogami oddechowymi. Są to jedyne takie środki na rynku o tak dużym zastosowaniu i skuteczności. Jeżeli chcesz cieszyć się czystym powietrzem to dokonaj zakupu już dzisiaj. Zmiany w jakości działania będą zauważalne już kilka dni po pierwszej aplikacji środków.
Kontakt
Dezenfex
ul. Wyzwolenia 124a, 85-790 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------