Hurtownia elektryczna Alkan

dodano: 2020.08.29 ważne do: 2021.08.24 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Hurtownia elektryczna ALKAN oferuje klientom szeroki asortyment pierwszorzędnej jakości produktów elektrotechnicznych i oświetleniowych uznanych producentów, w tym źródła światła, oprawy oświetleniowe, gniazdka i łączniki, kable, puszki, złączki, narzędzia i wiele więcej. Hurtownia aktualnie posiada dwa stacjonarne sklepy we Wrocławiu, a także sklep online. Kadra firmy ALKAN to kompetentni i doświadczeni specjaliści, którzy służą pomocą w wyborze odpowiedniego artykułu zgodnie z żądaniami klienta. Zamówienia złożone w sklepie internetowym realizowane są w jak najkrótszym czasie, a przesyłki odpowiednio zabezpieczone na czas dowozu.
Kontakt
Alkan
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------