Tax Expert 24 - biuro księgowe Warszawa

dodano: 2020.09.02 ważne do: 2021.08.28 wyświetleń: 143
Szczegóły ogłoszenia:
Tax Expert 24 to warszawskie licencjonowane biuro rachunkowe. Firma świadczy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego i prawnego. Oferta skierowana jest do firm z sektora MSP, spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego. Specjalna, kompleksowa oferta została przygotowana dla start-upów. Firmy, które zdecydują się na obsługę księgową, mogą także skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest biuro wirtualne w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w branży poparte aktualną wiedzą pozwala pracownikom biura świadczyć rzetelne usługi zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów.
Kontakt
Tax Expert 24
ul. Ul. Modlińska 129, Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------