Przygotujemy treści na Twoją stronę internetową

dodano: 2020.09.11 ważne do: 2021.09.06 wyświetleń: 119
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, i z przyjemnością rozwiniemy Twój biznes! Stworzymy profesjonalne treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych stron www. Nasze treści optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 2013 roku wspieramy e-commerce, tworząc inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez opisy produktów i kategorii dla e-sklepów - te liczymy już w setkach tysięcy. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. modowej, oświetleniowej czy elektrycznej.
Przygotowujemy teksty w języku polskim i wielu innych językach, np. w angielskim, czeskim, węgierskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, chorwackim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki. Pracują dla nas copywriterzy i native speakerzy, którzy stosują słowa i wyrażenia używane przez Państwa Klientów na danym rynku docelowym. Treści przygotowują na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta lub researchu. To odróżnia nasze usługi od biur tłumaczeń.

Jak możemy Państwu pomóc?
- content marketing dla e-commerce - angażujące treści w postaci opisów produktów lub kategorii zachęcą Klienta do zakupów oraz sprawią, że zostanie on z Państwa marką na dłużej.
- storytelling dla e-commerce - każda marka ma jakąś historię, którą warto opowiedzieć, aby wzbudzić emocje i stworzyć długotrwałe relacje z Klientem.
- blogi dla sklepu online - zaplanujemy odpowiednie treści, przygotujemy harmonogram publikacji oraz napiszemy je tak, aby budować odpowiedni wizerunek e-sklepu i realizować zakładane cele.
- treści eksperckie dla branży e-commerce - przygotujemy treści, które w ciekawy i merytoryczny sposób zaprezentują ofertę dostępną na Państwa platformie sprzedażowej.

Jeśli mają Państwo pytania o content marketing dla branży e-commerce i potrzebują wsparcia w tworzeniu treści, które przyciągną Klientów - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję marketingową i napisz do nas
tel. 71 759 11 40 / biuro@letpr.pl

https://multicontent.pl/kontakt/

 
Kontakt
Let PR, multicontent - agencja marketingowa
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------