Obróbka skrawaniem CNC - RL CNC

dodano: 2020.09.17 ważne do: 2021.09.12 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
RL CNC to długoletnia praktyka oraz dbałość o detale w obróbce skrawaniem dla przemysłu ciężkiego, spożywczego oraz chemicznego. Z pomocą umiejętności, świetnie wyposażonego parku maszynowego i niestandardowych pomysłów, tworzymy wielkogabarytowe i skomplikowane detale. Specjalizujemy się w częściach do maszyn i urządzeń, elementach linii produkcyjnych, oprzyrządowaniu wykrojników, narzędziach oraz podzespołach hydrauliki siłowej i pneumatycznej. Priorytetem naszej narzędziowni jest wysoka jakość obróbki, dlatego korzystamy z oprogramowania CAD/CAM, które wspomaga cały proces. Oferujemy także dodatkowe usługi oraz profesjonalne wsparcie techniczne dla klientów.
Kontakt
Obróbka metalu - RL CNC
ul. Poznańska 50, 62-052 Głuchowo, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------