Wynajem magazynu śląsk

dodano: 2020.09.18 ważne do: 2021.09.13 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:
3Cargo to nie tylko usługi transportowe. Od 2017 roku firma ta umożliwia swoim klientom wynajem magazynu w śląskim centrum dystrybucyjnym zlokalizowanym w Czechowicach-Dziedzicach. Jeżeli szukasz firmy, z którą nawiążesz długofalową i owocną współpracę, w takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne traktowanie każdego klienta to już wizytówka firmy 3Cargo. Magazyny w śląskim centrum można wynająć na krótki lub długi termin. Oferują usługi cross-docking, magazynowanie wielkogabarytowe, składowanie odpadów niebezpiecznych, usługi dedykowane oraz dystrybucję. Nie czekaj i zapoznaj się z ich pełną ofertą usług już dziś, wynajmij magazyn w śląskim centrum dystrybucji i zacznij przechowywać swoje dobra w bezpieczny sposób. Więcej przydatnych informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy 3Cargo.
Kontakt
3CARGO
ul. Świerkowicka 36, 43-502 Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------