Czyszczenie tapicerki meblowej

dodano: 2020.09.26 ważne do: 2024.05.05 wyświetleń: 72
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej. Jeśli szukasz rzetelnego wykonawcy zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w tym ogłoszeniu.

Posiadamy sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonania usługi. Korzystamy z najlepszych urządzeń marki Santoemma oraz oryginalnych prepartów chemicznych.

Dysponujemy wolnymi terminami. Zapewniamy bezpłatny dojazd w obrębie miasta Warszawa i miejscowości sąsiednich oraz atrakcyjne ceny.

Możemy dopasować termin w taki sposób, aby nie kolidował z pracą biura czy firmy. Możliwa praca w weekendy i w godzinach popołudniowych

Czyszczenie mebli wykonujemy aż do zadowalającego efektu. Plamy zostają usunięte, a materiał pozostaje czysty i higieniczny.
 
Kontakt
Profesjonalne Pranie
ul. Wąwozowa 8, 02-796 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------