Budowa maszyn na zamówienie

dodano: 2020.10.03 ważne do: 2021.09.28 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Inox3DSystem, której siedziba znajduje się w Warszawie specjalizuje się w produkcji maszyn , które sterowane są za pomocą komputerów. Na rynku jest od paru lat, obsługując zarówno małe spółki, jak również fabryki. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Zatrudnia wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę- inżynierów, elektroników, mechaników a także programistów. Zapewnia fachowe wsparcie a także indywidualne spojrzenie na każde zlecenie. Projektując i budując maszyny, firma współpracuje z klientami na każdym etapie. Udostępnia dokumentację powykonawczą, tworzy oprogramowanie sterujące a także włącza zamówioną maszynę na miejscu u klienta. Na wszystkie urządzenia udziela gwarancji a także gwarantuje opiekę serwisową. Konstruowanie maszyn a także urządzeń to tylko jedna z dziedzin funkcjonowania firmy. Firma Inox3DSystem świadczy również usługi toczenia i frezowania w tworzywie, stali wysokogatunkowej czy w aluminium. Produkuje konstrukcje ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej tj. zbiorniki czy balustrady. Specjalizuje się obrabianiem stopów magnezu. Jedną z wielu usług firmy są usługi spawalnicze z dojazdem do klienta.
Kontakt
inox3dsystem.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------