Zarabianie na kupowaniu

dodano: 2020.10.09 ważne do: 2021.10.04 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Chciałbyś być w pełni odpowiedzialny za siebie, za swoje wynagrodzenie za pracę, decydować o czasie pracy oraz rozkręcać spółkę ze swojego mieszkania? Seltu.com może zagwarantować spełnienie tych warunków. Jesteśmy spółką , która wprowadza na rynek internetowy nowoczesne sposoby kupna oraz dystrybucji artykułów modowych. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia osoby kreatywne, poszukujące innowacyjnych rozwiązań w zakresie biznesu. Swoją ofertę kierujemy do polskich producentów a także businessmanów. Widzimy ich potencjał i z tego powodu pragniemy oferować współpracę na kilku poziomach. Korzystając z naszej platformy możesz sprzedawać, możesz zostać partnerem w dystrybucji produktów pochodzących z Polski, lecz również klientem , który będzie korzystał z prezentowanych przez naszą firmę produktów. Sprawny system prowizyjny oraz sprawiedliwy podział wypracowanych zysków z pewnością zadowoli każdego. Intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszego asortymentu co na pewno zwiększy atrakcyjność naszego portalu, przysporzy więcej klientów a także zwiększy nasze obroty. Przystąpienie do Seltu wymaga uzupełnienia formularza i wstępną rozmowę z konsultantem. Tylko od twojego zaangażowania i inicjatywy będzie zależeć powodzenie zakładanego przez ciebie biznesu.
Kontakt
seltu.com
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------