ZARZĄDZANIE ODPADAMI W FIRMIE OBSŁUGA BDO KARTY ODBIORCÓW ODPADÓW EKOEXPERT

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2024.05.30 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa i instytucje w zakresie zarządzania ochroną środowiska. Doświadczenie i wiedza ekspertów środowiskowych z firmy EkoExpert zapewnia wielu firmom kompleksową obsługę ekologiczną w zakresie zarządzania dokumentacją środowiskową, zarządzania projektami środowiskowymi, zarządzania odpadami, procesami produkcyjnymi oraz zapewnia doradztwo środowiskowe we wszelkich aspektach funkcjonowania firmy. Działalność usługowa firmy EkoExpert obejmuje kluczowe aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, które w znacznym stopniu oddziałują na środowisko naturalne. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert umożliwia firmom prowadzenie działalności dostosowane do wymogów ochrony środowiska oraz aktualnych przepisów określających obowiązki środowiskowe firm w zakresie dokumentacji, sprawozdawczości, rozliczeń, wnioskowania o pozwolenia środowiskowe i ubiegania się o środki unijne na poprawę warunków funkcjonowania przedsiębiorstwa. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert podejmują się wypełniania obowiązków środowiskowych firm z należytą starannością, profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami przejmując jednocześnie pełną odpowiedzialność za realizowane zadania.
Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ochroną środowiska w firmie, zarządzaniu kluczowymi aspektami ochrony środowiska tj. zarządzanie odpadami. Zarządzanie odpadami w firmie wymaga dopełnienia szeregu obowiązków rejestracyjnych, sprawozdawczych, rozliczeniowych. Firma EkoExpert realizuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania odpadami w firmie, w tym: obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, dokonują rejestracji w BDO, sporządzają sprawozdania w BDO, wystawiają karty odbiorców odpadów oraz wyliczają wysokość opłat produktowych. Doradcy EkoExpert zapewniają terminowe składanie sprawozdań odpadowych, rzetelne prowadzenie dokumentacji odpadowej, opracowanie wniosków o wydanie stosownych zezwoleń i pozwoleń w zakresie: wytwarzania odpadów, zbierania odpadów, przetwarzania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów, pozwolenia na transport odpadów, uzyskania decyzji o prowadzeniu, użytkowaniu i zamknięciu składowiska odpadów, aktywnie uczestniczą w procesie poszukiwania odbiorców odpadów, negocjowaniu umów na odbiór odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych. Firma EkoExpert jest liderem rynku usług środowiskowych na Podlasiu, współpracuje z największymi firmami w całej Polsce oraz organizuje szkolenia środowiskowe dla firm i instytucji. Firma EkoExpert jest certyfikowaną jednostką szkoleniową wpisaną do Bazy Usług Rozwojowych, zapewnia kompleksowe usługi szkoleniowe dostosowane do potrzeb szkoleniowych firm.
Szczegółowa oferta świadczonych usług dostępna jest na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl oraz telefonicznie u doradców pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------