Polska agencja opiekunek działająca w Niemczech

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalny opiekun z zagranicy może zupełnie odmienić życie seniora i całej jego rodziny. Całodobowa opieka nad osobą niedołężną nie jest prosta. Jest bardzo wymagająca zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Nawet w sytuacjach, kiedy senior ma szczęście i ma wsparcie dużej rodziny, jego sytuacja nie jest dobra. Dlatego zatrudniona powinna zostać polska pielęgniarka, która wie jak pomóc i bardzo chętnie to zrobi. Pielęgniarki z Polski są bardzo cenione za swoje doświadczenie i łatwe nawiązywanie kontaktów z seniorami. Polska agencja opiekunów zatrudnia nawet osoby, które potrafią sobie radzić z najcięższymi przypadkami demencji.
Kontakt
Home Care Service
Ul. Kamieńskiego 47 30-644 Krakó, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------