Monitorowanie tras

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 99
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Monitorowanie24 to pewne i stwierdzone rozwiązanie monitoringu pojazdów na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki usłudze monitorowanie24. pl PRONAL Sp. z o.o. sp. k., Adres: ul. Tyniecka 47, 71-019 Szczecin, Telefon: 91 488 47 40 NIP: 854-21-00-050, REGON: 812073631, email: info@monitorowanie24.pl, www: http://www.monitorowanie24.pl/monitoring-pojazdow/, każdy konsument w czasie rzeczywistym jest w stanie obserwować dany pojazd. System stosuje nadajniki GPS umieszczone na pojazdach do określenia bieżącej lokalizacji. Dzięki temu nasza kasa pojazdów jest pod nieustanną obserwacją. Dane są zapisywane w postaci graficznej na mapie oraz w postaci taberycznej. Rozstrzygnięcie to pozwala na zróżnicowane i szczegółowe raporty. System naszej firmy pokazuje pozycję z precyzją do 3m, klienci mają możliwość przypisać dowolną ilość swych pojazdów do aplikacji natomiast dane są przechowywane dzięki prywatnych serwerach, dzięki temu na potrzeby klienta jesteśmy w stanie odtworzyć zdarzenie aktywności pojazdu z przeszłych tras. Monitorowanie24. pl jest w stanie wdrożyć system na terenie polski, świata oraz całego świata w atrakcyjnych cenach.
Kontakt
Monitrowanieprędkosci
Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------