Projektowanie przestrzeni biurowych - Office Plus

dodano: 2020.10.26 ważne do: 2021.10.21 wyświetleń: 133
Szczegóły ogłoszenia:


Szukasz firmy, która zaplanuje i wykona projekt Twojego biura wyposażonego w egonomiczneprodukty? Propozycja Office Plus to strzał w dziesiątkę! Wykonujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą projektowanie oraz realizacja przestrzeni biurowych dla niewielkich i dużych firm z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Opola, Gdańska, Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Gliwic, Łodzi i innych miast. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, oferując fachowe porady i 20-letnie doświadczenie na rynku. Proponowane przez nas rozwiązania są funkcjonalne i dopasowane do konkretnych potrzeb danej firmy. Sprawdź sam, skontaktuj się z nami!

 
Kontakt
Office Plus
ul. Słupecka 4/85, 02-309 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------