Etui na telefon

dodano: 2020.10.27 ważne do: 2021.10.22 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Marka Oxygen jest specjalistą w produkowaniu dodatków do telefonów a także tabletów. Działa w branży od kilkunastu lat, utrzymując wysoką pozycję na krajowym rynku. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących niepowtarzalnych rzeczy wykonanych z najwyższej jakości surowców. Nawiązuje współpracę z doświadczonymi projektantami. Firma Oxygen oferuje bardzo duży wybór funkcjonalnych etui na telefon różnych producentów i nie tylko. Ich pokrowce są modne, komfortowe w użyciu i znakomicie wyprofilowane. Świetnie chronią urządzenia przed rozbiciem. Bardzo szeroki asortyment produktów obejmuje też uchwyty magnetyczne do kratki auta, uchwyty do paska spodni i uchwyty stojaki. Bardzo ważną jego część stanowią akcesoria zabezpieczające aparat i ekran. Należą do nich m.in. folie hydrożelowe, szkła hartowane a także ceramiczne do smartfonów wielu producentów. Kupując pokrowiec na telefon, klienci otrzymują gratis w postaci płaskiego szkła hartowanego. Sklep online oxygen.pl oferuje fachową pomoc w wyborze produktu a także szybką realizację zamówień.
Kontakt
oxygen.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------