Roznoszenie ulotek Wrocław

dodano: 2020.10.27 ważne do: 2021.10.22 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Maxpost z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w kolportażu ulotek. Ma wieloletnie doświadczenie w branży. Świadczy usługi dystrybucyjne we Wrocławiu i okolicach, ale nie tylko i wyłącznie. Rozwijając własne struktury operacyjne na terenie Polski, chętnie przyjmuje też zamówienia z wielu innych miast. Nawiązała współpracę z najpopularniejszymi firmami, sieciami handlowymi z branży telekomunikacyjnej i nie tylko. Posiadającdużą bazę danych dotyczącą gospodarstw domowych w Polsce, wychodzi naprzeciwko potrzebom swoich klientów. Zakres usług obejmuje bezadresowy kolportaż ulotek do osób prywatnych albo działalności a także dużo więcej. Firma Maxpost oferuje kolportaż naręczny do wyznaczonych grup docelowych, który jest realizowany na przestrzeni otwartej. Zajmuje się też plakatowaniem a także przeprowadza badania marketingowe w społeczeństwie. Służy wsparciem w realizacji projektów graficznych produktów reklamowych. Oferując roznoszenie ulotek, gwarantuje terminowość oraz solidną obsługę. Więcej informacji na stronie internetowej maxpost.pl.
Kontakt
maxpost.pl
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------