Apartament Panorama - Na Sesje Zdjęciowe - Na Wynajem

dodano: 2020.10.27 ważne do: 2021.10.22 wyświetleń: 84
600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
APARTAMENT PANORAMA - NA SESJE ZDJECIOWE
Marzysz o nietypowej i niezapomnianej sesji zdjęciowej? Nie masz pomysłu jak świetnie zaprezentować swój produkt? Pomożemy Ci ... Magiczne Wrota do niewątpliwej Kariery oraz sukcesu na który zasługujesz zostały Otwarte!
Właśnie udostępniliśmy apartament na wynajem. Zapadła decyzja żeby podzielić się z klientami tą nowiną. Apartament Panorama to piękny i nowoczesny Apartament z widokiem na Panoramę Warszawy. To jedyna i niepowtarzalna okazja na niebywałe zaprezentowanie się, i wykonanie oszałamiających zdjęć.
 Z Naszego Apartamentu rozciąga się niesamowity i zapierających dech w piersiach widok się na Panoramę Warszawy. To będzie niezapomniana wyjątkowa i sesja ...
Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, warto pójść o krok do przodu, zaplanować i przygotować odpowiednią stylizację, do sesji... Pomoże to sprawnie zagospodarować czas a przede wszystkim, wyraźnie podniesie atrakcyjność samych zdjęć.
Apartament Panorama jest przeznaczony dla firm, fotografów, modelek, reklam produktowych, spotkań biznesowych, teledysków, produkcji filmowych i reklamowych oraz wszystkich  osób pragnących spełnić swoje marzenia.
Zapraszamy
Apartament Panorama
http://www.apartamentpanorama.pl
https://youtu.be/K9GrNj6Qzps
 
Wideo
Kontakt
Zbyszek
ul. Twarda 12, 600 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------