Apartamenty Świnoujście

dodano: 2020.10.29 ważne do: 2021.10.24 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Ambria Apartments to firma , która zajmuje się wynajmowaniem apartamentów na terenie miasta Świnoujścia. Usługi kierowane są przede wszystkim do ludzi potrzebujących krótkoterminowego najmu w celach turystycznych i wypoczynkowych. Dlatego wszystkie apartamenty należące do firmy w Świnoujściu są zlokalizowane w samych malowniczych dzielnicach Świnoujścia. Ponadto wszystkie apartamenty mają wysoki standard mieszkalnym. Posiadają różne udogodnienia tj internet. Do wyboru klienci mają małe mieszkanka, tj. dla jednej osoby lub pary. Oraz większe, kilkuosobowe , które są idealne dla wyjazdu całej rodziny. Wynajmowanie apartamentów jest coraz popularniejsze. Są konkurencyjne względem hoteli, szczególnie pod kątem opłat. Poza tym wynajmujący czują się jak w domu. Cały apartament jest na czas urlopu dla nich, zupełnie tak jak gdyby należał do nich. Do tego spółka Ambria dysponuje tylko apartamentami o wysokim standardzie. To urocze lokale w najbardziej pożądanych lokalizacjach.
Kontakt
ambria-apartments.eu
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------